KAS YRA PRF?

Prancūzų kompanija „Process For PRF“ išrado inovatyvų, veiksmingą ir visiškai natūralų metodą, vadinamą PRF. Šis metodas yra skirtas kasdienių ir sudėtingų estetikos bei sveikatos problemų sprendimui be chirurginės intervencijos.

PRF metodas – vienintelis pasaulyje, kuriame naudojamas kraujo koncentratas yra praturtintas kamieninėmis ląstelės bei augimo faktoriais, o tai žaibiškai mobilizuoja organizmo imunitetą, skatina audinių regeneracijos procesus.

Lietuvoje paplitęs kitas kraujo plazmos injekcijų metodas – PRP. Kuo šie du metodai skiriasi? Pagrindinis skirtumas tarp PRF ir PRP: naudojant įprastas raumenų tonusą mažinančias injekcijas ar užpildus, laikui bėgant, jų poveikis mažėja, o tuo tarpu PRF – didėja.

PRF METODO NAUDA

  • Atnaujina veido, kaklo, dekoltė, rankų odą, ją skaistina
  • Naikina smulkias raukšles
  • Galima naudoti kaip užpildą gilių raukšlių išlyginimui
  • Gydo plaukų slinkimą (ir net nuplikimą)
  • Gydo randus po aknės, operacijų, traumų
  • Pagreitina žaizdų gijimą po nudegimų
  • Itin gerai atstato odos pažeidimus po procedūrų lazeriu, stiprių cheminių pilingų ar kitų pažeidimų

Odos regeneracija ir lėtėjantis senėjimo procesas

Švytinti ir sveika oda, vešlūs plaukai dar nebuvo taip lengvai ir saugiai pasiekiami! Rinkitės Prancūzijoje sukurtą i-PRF metodą ir džiaukitės mažėjančiomis raukšlėmis ir aknės randais, nykstančiais plikimo požymiais. i-PRF kraujo koncentrate esantys augimo faktoriai stimuliuoja kolageno bei elastino gamybą audiniuose, taip pat natūralaus hialurono gamybą ir naujų kraujagyslių formavimąsi, todėl rezultatai tikrai bus pastebimi. Tai – autologinė odos regeneracijos procedūra, kurios metu atskiriamos kamieninės ląstelės ir augimo faktoriai, kurie regeneruoja ir sustabdo senėjimo procesą odoje. Be to, i-PRF procedūras galima derinti su kitomis lazerinėmis, chirurginėmis procedūromis bei injekcijomis.

PANAUDOJIMAS ODONTOLOGIJOJE

PRF – natūralus būdas džiaugtis sveikomis dantenomis. Tai vienintelis 100 % natūralus kraujo koncentratas, skatinantis minkštųjų audinių ir kaulo gijimą bei mažinantis skausmą, kuris odontologijoje yra itin nemalonus. Jeigu iškyla problemų su dantenomis, turėsite arba neseniai turėjote odontologinę operaciją, teiraukitės savo stomatologo apie šį analogų neturintį i-PRF metodą.