šeimos klinikos paslaugos

ŠEIMOS MEDICINA. Žmogaus ir medicinos santykį apibrėžia bendras tikslas – būti sveikam. Kiekvienas žmogus turi rūpintis savo sveikata, atsakingai rinktis šeimos gydytoją ir reguliariai pas jį lankytis.
Panevėžio šeimos medicinos centre dirbantys gydytojai savo pacientams visuomet laiku suteikia kvalifikuotą medicininę pagalbą, rūpinasi jų sveikata ir jos gerinimu. Mūsų klinikoje plačiai vykdomos profilaktikos programos, kuriose gali dalyvauti asmenys, sulaukę tam tikro amžiaus ar priklausantys rizikos grupėms. Jūsų ir jūsų artimųjų sveikata – mūsų klinikos rūpestis.

Centre dirbančių gydytojų teikiamos paslaugos registruotiems pacientams:

 • Būtinoji medicinos pagalba
 • Ligų diagnostika bei gydymas
 • Vaikų augimo ir raidos stebėjimas
 • Būtinų bei papildomų tyrimų skyrimas
 • Siuntimas gydytojų specialistų konsultacijoms
 • Nedarbingumo pažymėjimų išdavimas
 • Darbuotojų bei vairuotojų profilaktinis sveikatos patikrinimas
 • Prevencinių programų vykdymas

Akušerija-ginekologija

Didelį dėmesį skiriame klinikos pacienčių sveikatai ir galime pasiūlyti profesionalias gydytojų konsultacijas, kokybiškus laboratorinius ir diagnostinius tyrimus.

Mūsų centro specialistai taip pat konsultuoja nėštumo planavimo klausimais, kad jūsų kūdikio laukimas būtų sėkmingas. PŠMC gydytojai akušeriai-ginekologai dėmesingi nėščiosios ir vaisiaus sveikatai, jos gerinimui ir stiprinimui.

Klinikoje teikiama informacija apie užsiėmimus besilaukiančioms, neseniai pagimdžiusioms moterims. Motinystė – nuostabus laikotarpis, tad tikime, kad mama ir vaikas turi kuo daugiau laiko skirti turiningam ir aktyviam laisvalaikiui!

Kardiologija

Šeimos medicinos centre dirbantys gydytojai kardiologai specializuojasi, didelės rizikos pacientų gydyme, arterinės hipertenzijos, širdies nepakankamumo diagnostikoje. Klinikoje atliekami išsamūs echoskopiniai širdies bei kraujagyslių, laboratoriniai tyrimai.

Dermatovenerologija

Nepiktybinių apgamų, papilomų, dermalinių apgamų šalinimas elektrokauterio pagalba – visą tai galite rasti Panevėžio šeimos medicinos centre.
Prieš procedūrą klinikoje dirbanti gydytoja dermatovenerologė atliks išsamią apžiūrą ir įvertins ar darinys yra gerybinis, esant reikalui gydytoja Jums paskirs papildomus tyrimus, kuriuos taip pat atliekame Šeimos medicinos centre, todėl niekur papildomai lankytis neprireiks.

Echoskopuotojo paslaugos

Centre atliekami šie echoskopiniai tyrimai:

 • Skydliaukės. Vertinami skydliaukės pakitimai, atsiradę dėl tam tikrų ligų.
 • Kepenų. Nustatomi augliai, kepenų dydžio pokyčiai.
 • Inkstų. Atliekami dėl akmenligės, šlapimo pūslės akmenligės, vyrų prostatos pokyčių, piktybinių ar gerybinių prostatos pakitimų.
 • Tulžies. Atliekami siekiant išvengti akmenligės, polipų atsiradimo rizikos.
 • Limfmazgių. Atliekami nustatant uždegimus, vėžinius susirgimus.
 • Pilvo. Siekiant nustatyti auglių atsiradimo tikimybę, vertinant pilvo organų būklę.

Angiochirurgija

Kraujagyslių chirurgas Nerijus Brazys konsultuoja, diagnozuoja ir gydo įvairias ligas, kurios atsiranda dėl arterijų ir venų patologijų. Pacientai konsultuojami dėl kojų poodžio venų išsiplėtimo, giliųjų venų ligos, kojų arterijų ligos, arterijų aterosklerozės, arterijų embolijos, cukrinio diabeto sukeltų komplikacijų, kitų kraujagysles užakinančių ligų, smegenų kraujotakos sutrikimų, pilvo aortos aneurizmos, įgimtų kraujagyslių ligų.

Rekomenduojama kreiptis pacientams, kurie jaučia pirmuosius kojų venų varikozės simptomus: kojų nuovargį, sunkumą, tinimą. Taip pat tiems, kurie turi išryškėjusius paviršinių kraujagyslių tinklus, kuriems pasitaiko kojų mėšlungis ne tik naktį, bet ir dieną.

Konsultacijos metu gydytojas angiochirurgas jus apžiūrės, echoskopu ištirs arterinės ir veninės kraujotakos funkcionalumą ir patars, kokiu profilaktikos ir gydymo priemonių reikėtų imtis.