šeimos klinikos gydytojai

Julija Bolinskė

Šeimos gydytoja

Šeimos gydytojas yra šeimos draugas. Su viena sąlyga – kai tai geras, nuoširdus ir savo darbą mylintis žmogus. Į mūsų kliniką ateina dirbti jauna šeimos gydytoja – Julija Bolinskė. Kodėl ji pasirinko šią specializaciją? Sakė, kad mėgsta ir moka bendrauti su žmonėmis, domisi daugeliu medicinos sričių, todėl šeimos gydytojo darbas jai patinka. Augina dvi dukreles, taigi moka rasti bendrą kalbą ir su mažaisiais pacientais. „Su vaikais svarbiausia būti kantriu ir draugišku, mokėti susikalbėti“, – sakė gydytoja. Medicinos studijas pabaigusi Kaune Julija dirbo Panevėžio rajono poliklinikoje. Didelis noras profesinėmis žiniomis bei dėmesiu pelnyti žmonių pasitikėjimą. Pasididžiuodami pristatome Jums klinikos šeimos gydytoją, ir Jums, ir Jai linkėdami susidraugauti.

Jurgita Abukevičienė

Akušerė ginekologė

Akušerė ginekologė Jurgita Abukevičienė yra gydytoja iš pašaukimo. Taip jaučiasi ne tik ji, bet mato ir vertina jos pacientai. „Manęs kartais klausia, ar pavargstu darbe? Taip, pavargstu, tačiau gydytojo darbas yra mano pašaukimas, o šią sritį pasirinkau gal dar vaikystėje“, –  sakė Jurgita. Jos ligšiolinė praktika – darbas su pacientais poliklinikose. Konsultuoja ir nėščiąsias, ir moteris, turinčias sveikatos problemų. „Su besilaukiančiomis dirbti labai smagu, nes tai yra didžiausias gyvenimo stebuklas. Smagiausias momentas, kai gimus vaikeliui gaunu žinutes ir kūdikių nuotraukas, jaučiuosi ir aš prisidėjusi prie jų laimės“.

Gydytoja ragina moteris rūpintis savo sveikata. Kartais mamos jos klausia, kada pirmą kartą derėtų atvesti savo dukrą konsultacijai. Atsako – dabar: „Yra nemaža dalis moterų, kurios vengia ginekologo, turi visokių nepagrįstų baimių, nes kažkada jas kažkas nugąsdino, įvairių fobijų prisigaudo interneto forumuose.  Aš raginu nuo ankstyvos paauglystės, kai tik prasideda menstruacijos, ateiti, pradžioje užtenka tik pasikalbėti. Juk ne visada mama gali atsakyti į visus klausimus, jaunos panelės ne visko ir išdrįsta paklausti mamos“.

Pati Jurgita augina du vaikučius, mergaitę ir berniuką. 

Justina Račkauskienė

Gydytoja akušerė ginekologė

Gydytoja Justina Račkauskienė specializuojasi nėštumo patologijos, bendrosios ginekologijos bei žindymo, laktacijos sutrikimų srityse.

Tobulinasi šalies akušerių ginekologų profesinėse konferencijose, dalyvavo gydytojų tobulinimosi kursuose: „Šiuolaikinė specializuota reanimacinė pagalba“, „Šiuolaikinė specializuota akušerinė pagalba“, „Naujagimių gaivinimo kursai“, „Konfliktų valdymas ir bendravimas su pacientais“, išklausė „The Fetal Medicine foundation“ organizuotą nuotolinį kursą „The 11-13 Weeks Scan Online“.

Yra Lietuvos akušerių ginekologų draugijos (LAGD), Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos (LLŽKA), Europos laktacijos konsultantų aljanso (ELACTA) narė.

 

Tadas Petkevičius 

Šeimos gydytojas – gydytojas echoskopuotojas

Gydytojas echoskopuotojas yra tas žmogus, nuo kurio išvadų priklauso tolesnis gydymas. Šeimos gydytojo kvalifikaciją turintis Tadas Petkevičius gydytoju echoskopuotoju dirba nuo 2014 m. „Tyrimai echoskopu šiandien yra labai plačiai taikomi tiriant pacientų vidaus organų, sąnarių būklę. Man tai labai įdomi sritis, susijusi su inovacijomis. Suprantu, kad nuo to, ką sugebėsiu įžvelgti ir kokią išvadą parašysiu, priklausys žmogaus sveikata ir gyvenimas“, – sakė T. Petkevičius. Jo darbe būtinas ypatingas kruopštumas ir dėmesingumas. Gydytojas pastebėjo, kad lengviau yra tirti antsvorio neturinčius, didelių patologijų neturinčius pacientus, o pasakyti žmogui apie tai, kad įtari kažką negero, visada nesmagu.

T. Petkevičius nuolat domisi ultragarsinės diagnostikos naujovėmis, dalyvauja konferencijose, mokymuose, specializuojasi pilvo organų, inkstų, skydliaukės tyrimų echoskopu srityse.

Silvija Bučytė

Kardiologė

Kardiologijos sritis, kurioje specializuojasi:
Didelės rizikos pacientų gydyme, arterinės hipertenzijos, širdies nepakankamumo diagnostikoje bei gydyme.

Skaitomos paskaitos:
Gydytojams, slaugytojoms, vaistininkams apie trombocitų agregacijos tyrimus bei skubius kraujo tyrimus kardiologijoje.
Gydytojams, slaugytojoms – apie skubiąją kardiologiją.

Nerijus Brazys

Gydytojas angiochirurgas

Kraujagyslių chirurgas Nerijus Brazys konsultuoja, diagnozuoja ir gydo įvairias ligas, kurios atsiranda dėl arterijų ar venų patologijų.
Pacientai konsultuojami dėl kojų poodžio venų išsiplėtimo, giliųjų venų ligos, kojų arterijų ligos, arterijų aterosklerozės, arterijų embolijos, cukrinio diabeto sukeltos komplikacijos, kitų kraujagysles užakinančių ligų, smegenų kraujotakos sutrikimų, pilvo aortos aneurizmos, įgimtų kraujagyslių ligų.

Rekomenduojama kreiptis pacientams, kurie jaučia pirmuosius kojų venų varikozės simptomus: kojų nuovargį, sunkumą, tinimą. Taip pat tiems, kurie turi išryškėjusius paviršinių kraujagyslių tinklus, kuriems pasitaiko kojų mėšlungis ne tik naktį, bet ir dieną.

Justinas Mikšys

Ortopedas-traumatologas

Gydytojas specializuojasi ir atlieka:

  • Kelio sąnario operacijos (endoprotezavimas, artroskopijos);
  • riešo sąnario endoprotezavimas,
  • riešo kanalo sindromo operacinis gydymas;
  • gydo klubų, peties, čiurnos sąnarių skausmus;
  • atlieka injekcijas į sąnarį.
Karolina Janulienė

Karolina Janulienė

Akušerė