gydytojai - odontologai

Laura Čiūdarienė

Gydytoja odontologė

Kuo labiau pasitikėti – jaunu ar patyrusiu ir pagyvenusiu daktaru? Patyrimas, žinoma, labai geras dalykas. Vyresni gydytojai galbūt daro mažiau klaidų, geriau numato gydymo rezultatą. Bet jaunystė irgi turi savų privalumų. Jauni gydytojai pilni energijos, troškimo įrodyti sau ir kitiems, kad jiems gerai sekasi sutarti su žmonėmis ir juos pagydyti. Jų žinios – naujos ir šviežios. Gydytoja odontologė Laura Čiūdareinė 2018 m baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą įgydama odontologijos magistro laipsnį ir tapo Lietuvos odontologų rūmų nare. „Nuo pat pirmųjų praktikinių paskaitų pradėjau domėtis restoratyvine odontologija – estetiniu ir funkciniu priekinių ir galinių dantų atstatymu kompozitu, dantų ir žandikaulių protezavimu išimamais ar fiksuotais protezais, neinvaziniu mikroprotezavimu. Be to, prireikus gydau ir dantų šaknų kanalus, šalinu nebetinkamus gydyti dantis, Labiausiai man rūpi bendra paciento burnos ertmės sveikata ir funkcinis stabilumas, ko ir siekiu pradėdama gydyti kiekvieną naują pacientą“, – sakė Laura. Ir sukluskite – ji gerai sutaria su mažaisiais pacientais.

Raminta Zlobina

Burnos higienistė

Burnos higienistė specializuojasi:

  • Dantų akmenų ir apnašų valyme;
  • Profesionalioje burnos higienoje;
  • Individualioje burnos higienoje;
  • Dantų balinime;

Raminta dantų balinimą atlieka naujos kartos „BlancOne ® CLICK” sistema. Tai – profesionali, efektyvi ir saugi dantų balinimo sistema. Sukurta naudojant kvantinės energijos FLUX technologiją, dėl kurios naudojamas itin mažos koncentracijos (tik 6 %) vandenilio peroksidas nedaro neigiamo poveikio dantenoms, tausoja dantų emalį ir nesukelia dantų jautrumo. Naudojant šią sistemą dantų balinimo procedūros metu nereikia papildomos apsaugos dantenoms ar burnos gleivinei.
„BlancOne ® CLICK” – pirmoji balinimo sistema, kurią galima naudoti iš karto po burnos ertmės higienos procedūros.

Daiva Medutė

Gydytoja odontologė

Daivos Medutės specialybė – bendrosios praktikos gydytoja. Pradėjusi dirbti ji suprato, kad traukia protezavimo, dantų atkūrimo sritis, todėl tobulino savo žinias ir įgūdžius įvairiuose kursuose. „Labai malonus jausmas matyti, kaip žmogus džiaugiasi kad ir vienu atkurtu dantimi. Man atrodo kad darbas, kuris grąžina šypseną, yra prasmingas, suteikia laimės ne tik pacientui, bet ir man, kaip gydytojai“, – sakė D. Medutė.

Gydytoja protezuoja ir vieną ar kelis prarastus dantis, ir visus abiejų žandikaulių dantis. Protezavimas, pasak jos, reikalauja kruopštumo, naujų technologijų išmanymo. Gerai atkurti dantys – tai kokybiški, estetiški ir funkcionalūs protezai, kurie ir atrodo, kaip savi.

Gydytoja turi ilgametę patirtį dantų gydymo ir protezavimo srityse. Gydytoja protezuoja vieną ar kelis prarastus dantis, bei visus abiejų žandikaulių dantis. Protezavimas, pasak jos, reikalauja kruopštumo, naujų technologijų išmanymo, o gerai atkurti dantys privalo būti kokybiški, estetiški ir funkcionalūs.

Vaidas Grimuta

Burnos, veido ir žandikaulių chirurgas

2014 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitete įgyta medicinos gydytojo specialybė.
2014 – 2019 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitete atlikta veido ir žandikaulių chirurgijos rezidentūra.
Nuo 2015 metų Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Veido ir žandikaulių chirurgijos klinikos dėstytojas.
Pristatyti pranešimai tarptautinėse konferencijose, publikuoti moksliniai straipsniai Lietuvos bei tarptautiniuose leidiniuose.
Atliktos stažuotės Didžiojoje Britanijoje, Suomijoje ir Latvijoje.
Nuo 2014 m. Lietuvos veido ir žandikaulių bei burnos chirurgų draugijos narys.
Nuo 2019 m. Europos galvos, veido ir žandikaulių chirurgijos asociacijos narys.
Specializacija – implantacijos, žandikaulių augmentacijos, sudėtingos dantų šalinimo bei kitos burnos chirurgijos procedūros.
Gydytojas specializuojasi implantavimo, sudėtingų dantų šalinimo, žandikaulių patologijų diagnostikos ir gydymo srityse.

Gabija Garuckaitė

Gydytoja odontologė

Gabija – jauna, kruopšti ir labai atsakingai savo darbą atliekanti specialistė. Gydytoja atlieka estetinio plombavimo procedūras, terapinį dantų gydymą, vaikų dantų gydymą.